Akcesoria ogrodowe chroniące przed insektami

Lato to wspaniała pora roku. Można cieszyć się ciepłymi dniami i wieczorami. Cudownie jest ten czas spędzać w ogrodzie, jednak wspaniały nastrój z reguły niszczą pojawiające się owady: komary, osy, czy ćmy.

Są jednak na nie sposoby. Wystarczy, że zainwestujesz w pewne akcesoria, które z pewnością pozwolą szybko pozbyć się niechcianego towarzystwa. Jeśli w swoim ogrodzie przebywasz w altance ogrodowej wystarczy, że na jej okna i drzwi zamontujesz moskitiery.

Ten prosty sposób powinien w znacznym stopniu zminimalizować problem. Jeśli jednak przebywasz w otwartej przestrzeni rozwiązania są inne. Masz możliwość zamontowania taśm klejących z rzepaki, na które złapią się owady.

Możesz także zainwestować w moskitierę z włókna szklanego, a także różnego rodzaju preparaty przeznaczone do odstraszania owadów. Jeśli Twoim problemem oprócz uciążliwych insektów są także krety, możesz również zainwestować w płyny odstraszające, lub pułapkę pirotechniczną. Niezależnie jednak od tego, czy masz problem z owadami, czy kretami, spróbuj choć jednego sposobu na ich pozbycie się i ciesz się czasem spędzanym w spokoju w swoim ogrodzie.

PODŁOŻE do pelargonii
mecom.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.