Co trzeba wiedzieć o logo Nivea?

Produkty firmy Nivea ma niemal każdy z nas. Firma specjalizuje się w produkcji przede wszystkim kosmetyków. Są one przeznaczone dla różnych osób. Wieloletnia tradycja spowodowała, że Nivea cieszy się dużym zaufaniem wśród konsumentów.

www.4u-noise.org.pl

Na to zaufanie Nivea zapracowała sobie wysokimi jakościowo produktami. Warto podkreślić, że identyfikacja wizualna firmy pozostała niemal taka sama przez wszystkie lata działalności. Nivea od samego początku kojarzy się z niebieskim kolorem. Takie jest też logo Nivea.

Przez wiele lat był to niebieski prostokąt, w którym znajdowała się nazwa marki. Napis sporządzony był białą czcionką. Na dłuższych końcach prostokąta widniały srebrne ozdobniki. Obecne logo prezentuje się nieco inaczej.

Zrezygnowano z symbolu prostokąta na rzecz okręgu. Nie ma też srebrnych wykończeń. Nadal jednak biała nazwa marki znajduje się wewnątrz symbolu. Nowe logo nawiązuje do najbardziej charakterystycznego produktu firmy, czyli do kremu w metalowej puszce.

anglojęzyczne call center wielojęzyczne call center nasze call center producent etykiet samoprzylepnych https://booklet.pl/ Booklet - Producent naklejek, vlepek i etykiet samoprzylepnych