Co trzeba wiedzieć o logo Nivea?

Produkty firmy Nivea ma niemal każdy z nas. Firma specjalizuje się w produkcji przede wszystkim kosmetyków. Są one przeznaczone dla różnych osób. Wieloletnia tradycja spowodowała, że Nivea cieszy się dużym zaufaniem wśród konsumentów.

www.dhsummerfestival.pl

Na to zaufanie Nivea zapracowała sobie wysokimi jakościowo produktami. Warto podkreślić, że identyfikacja wizualna firmy pozostała niemal taka sama przez wszystkie lata działalności. Nivea od samego początku kojarzy się z niebieskim kolorem. Takie jest też logo Nivea.

Przez wiele lat był to niebieski prostokąt, w którym znajdowała się nazwa marki. Napis sporządzony był białą czcionką. Na dłuższych końcach prostokąta widniały srebrne ozdobniki. Obecne logo prezentuje się nieco inaczej.

Zrezygnowano z symbolu prostokąta na rzecz okręgu. Nie ma też srebrnych wykończeń. Nadal jednak biała nazwa marki znajduje się wewnątrz symbolu. Nowe logo nawiązuje do najbardziej charakterystycznego produktu firmy, czyli do kremu w metalowej puszce.

anglojęzyczne call center wielojęzyczne call center nasze call center producent etykiet samoprzylepnych https://booklet.pl/ Booklet - Producent naklejek, vlepek i etykiet samoprzylepnych
mecom.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.