Knorr bez tajemnic

Firma Knorr z branżą spożywczą związana jest niemal od zawsze. Obecnie firma kojarzy się przede wszystkim z bulionami, przyprawami czy sosami. Jest to zarazem jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Firma powstała pod koniec XIX wieku.

Nazwa firmy wywodzi się od nazwiska jej założyciela. Knorr posiada bardzo ciekawą koncepcję identyfikacji wizualnej. Od samego początku istnienia posiada praktycznie to samo logo. Jest nim własnoręczny podpis założyciela firmy.

Na przestrzeni lat projekt zmieniał się kilkakrotnie, jednak charakterystyczny podpis pozostał. Dlaczego twórcy zdecydowali się pozostawić ten odręczny podpis? Prawdopodobnie chcieli tym samym podkreślić, jak ważna jest rola założycieli firmy. W tym przypadku właściciel nie pozostaje anonimowy, co ma szczególne znaczenie dla konsumentów. Knorr szybko stał się rozpoznawalną marką.

Wynika to nie tylko z dobrej jakości produktów, ale także z zastosowanego marketingu. Tym samym firma Knorr stanowi dowód na to, że zmiany nie są potrzebne.

tykiety na kotły CO https://booklet.pl/produkty-i-rozwiazania/33-etykiety-do-znakowanie-kotlow-centralnego-ogrzewania
mecom.com.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.